HOVE
Dit jaar viert de school Regina Pacis met vestigingen aan de Mortselse- en Boechoutsesteenweg feest onder de slogan ‘4en als 1’. De lagere school bestaat immers 125 jaar en de middelbare afdeling bestaat 60 jaar.
Op donderdagavond 17 december jl. werd dit feestelijk gevierd. Eerst was er rond 18.00u. een viering in de Sint-Laurentiuskerk met een toespraak van Lieven Boeve, topman van het katholiek onderwijs. Daarna gingen een goede 800 mensen – leerkrachten, leerlingen, kleuters, ouders – via de Mortselsesteenweg, het Sint-Laureysplein, de Boechoutsesteenweg in (fakkel)stoettocht van de kerk naar de school. Al snel zat het verkeer gedurende een klein kwartiertje strop in het centrum van Hove. De politie zorgde ervoor dat alles vlekkeloos verliep.
In de school waren er ’s avonds nog allerlei activiteiten, o.a. een klank- en lichtspel met de vier natuurelementen. Er was ook een bar, standjes, een ijspiste, vuurspuwers, jongleurs, Schotse doedelzakspelers, steltlopers.
We wensen de leerkrachten en leerlingen van Regina Pacis een goede kerstvakantie om terug op krachten de komen en veel succes tijdens de tweede semester van het lopende schooljaar.
Foto’s © Gazet van Hove